Mean Well APC-25-500
500mA 15-50VDC 25 Watt Constant Current Mode Switching LED Driver Power Supply
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well APC-25-500.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
-6.62%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well APC-25-500 fournies par ses distributeurs.
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25.2W, Hybrid
Led Driver, Constant Current, 25.2W Rohs Compliant: Yes |Mean Well APC-25-500
APC - 25 Series 90 - 264 VAC 24.5 W 350 mA Constant Current LED Driver AC DC
POWER SUPPLY, AC-DC,50V,0.5A,100-264V IN, ENCLOSED, LED DRIVER,25W, APC-25 SERIES
LED Driver (CC) 25.2W 500mA Linear (15-50Vdc) 90-264Vac Non-PFC Non-Dimming IP30 Plastic Enclosure
25 WATT, SINGLE OUTPUT, 15-50V@0.5A LED POWER SUPPLY PLASTIC AC-DC POWER SUPPLY
Power Supply; LED; 25.2W; 15-50V; 500mA; 90-264VAC; 127-370VDC; IP42
LED Power Supplies 25.2W 15-50V 500mA CC LED PS
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V to 50V 0.5A 25.2W 4-Pin
LED DRVR Module 1-CH IP30 50V 0.5A
LED Driver 25W 500mA 15 ... 50V IP42
LED DRVR CC AC/DC 15-50V 500MA