Mean Well APC-12-700
AC/DC LED Driver, 12.6 W, 18 VDC, 700 mA, Constant Current, 90 VAC to 264 VAC, APC-12 Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Mean Well APC-12-700.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Component Distributors Inc.
Electro Sonic
Telerex Europe
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+2.16%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Mean Well APC-12-700 fournies par ses distributeurs.
AC to DC LED Driver Enclosed Power Supply Single Output 9-18VDC 700mA 12 Watt
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 12.6W, Hybrid
12 W Single Output 700 mA 18 Vdc Output Max Switching Power Supply Module
Led Driver, Constant Current, 12.6W Rohs Compliant: Yes |Mean Well APC-12-700
POWER SUPPLY, AC-DC,18V,0.7A,100-264V IN, ENCLOSED, LED DRIVER,13W, APC-12 SERIES
LED Driver (CC) 12.6W 700mA Linear (9-18Vdc) 90-264Vac Non-PFC Non-Dimming IP30 Plastic Enclosure
LED Power Supplies 12.6W 9-18V 700mA Constant Current
18Vdc 700mA LED Driver, Constant Current Plastic Case 700mA 12 Watts
Power Supply; LED; 12.6W; 9-18V; 700mA; 90-264VAC; 127-370VDC; IP42
O/P 18V700mA; Led power; AC/DC; Enclosed Type
AC/DC Power Supply Single-OUT 9V to 18V 0.7A 12.6W 4-Pin
100 - 240Vac, 12.6W, 700mA, 9-18V, IP42 LED Driver
LED Power Supply (plastic case/Non PFC)
LED Driver 13W 700mA 9 ... 18V IP30
LED DRIVER CC AC/DC 9-18V 700MA