MCC SMCJ1.5KE51CA-TP
1500W 21.7A 5Ã×A 70.1V 48.5V 43.6V 53.6V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour MCC SMCJ1.5KE51CA-TP.
Upverter
Datasheet5 pagesIl y a 19 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
BournsSMCJ40CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
LittelfuseSMCJ40CA
SMCJ Series 64.5 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ40CA
SMCJ Series 1.5 kW 40 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseTPSMC51CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 43.6V, 70.1V, DO-214AB, RoHS
LittelfuseTPSMC47CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 40.2V, 64.8V, DO-214AB, RoHS
BournsSMCJ48CA
TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Descriptions
Descriptions de MCC SMCJ1.5KE51CA-TP fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 43.6V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL