MCC SMCJ1.5KE22CA-TP
TVS Diode Single Bi-Dir 18.8V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
BournsSMCJ18CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 18V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMCJ22CA
42.3A 35.5V 1.5kW 24.4V Bidirectional 22V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMCJ22CA
SMCJ Series 35.5 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ22CA
1500 W Bi-Directional 35.5 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 24V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
TVS Diode Single Bi-Dir 23.1V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Descriptions
Descriptions de MCC SMCJ1.5KE22CA-TP fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 18.8V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO214AB
1.5KW 49.7A 30.6V 20.9V SMC(DO-214AB) 2.62mm