MCC 5.0SMLJ130A-TP
Diode TVS Single Uni-Dir 130V 5KW 2-Pin SMC T/R
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Littelfuse5KP130A
5KP Series - 5000W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
BournsSMCJ130A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 165V 5muA 5W -55C~150C TJ
BournsSMCJ130CA
7.2A 209V 1.5kW 144V Bidirectional 130V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMBJ130A
ESD protection diodes / TVS diodes; BOURNS; SMBJ130A; 209 V; 2.9 A; 130 V; 144 V - 159 V
Diodes Inc.SMBJ130CA-13-F
Tvs Diode, 600W, 130V, Bidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ130CA-13-F
Diodes Inc.SMBJ130A-13-F
SMBJ Series 600 W 144 V Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Descriptions
Descriptions de MCC 5.0SMLJ130A-TP fournies par ses distributeurs.
5000W 5Ã×A 24A 209V 144V 130V 159V Unidirectional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 130V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB