Cornell Dubilier ZT120LACTR15
Audio Indicator Piezo 120VAC 40mA 85dBA 3200Hz to 4200Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Farnell
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier ZT120LACTR15 fournies par ses distributeurs.
Piezo Buzzers & Audio Indicators ALARM+LED 120 Vac; Loud;Red;Cont.;15sec
INDUSTRIAL ALARM W/ LED, 95DBA, 120VAC; Supply Voltage Min: 48VAC; Supply Voltage Max: 120VAC; Tones: Continuous; Sound Level SPL: 95dBA; Transducer Function: Alarm; Current Rating: 40mA; Resonant Frequency: 3.9kHz; Product Range: ZT Series