Cornell Dubilier ZA028LAMP1
22MM Buzzer 16-28VAC 85-95DB Pnl Mnt Medium Pulse Rohs Cul | Mallory Sonalert ZA028LAMP1
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Cornell Dubilier ZA028LAMP1.
Farnell
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier ZA028LAMP1 fournies par ses distributeurs.
Piezo Buzzers & Audio Indicators 22MM 16-28ACDC 85-95DB MP CUL ROHS STK $
TRANSDUCER, ALARM, 95DBA, 28V, PANEL; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:16V; Supply Voltage Max:28V; Tones:Medium Pulse; Sound Pressure Level (SPL):95dBA; Current Rating:40mA; Resonant Frequency:3.3kHz RoHS Compliant: Yes