Lumex LCT-H320240M57W
LCT-H320240M57W Tft Lcd Colour Display No 5.7IN 320 X 240PIXELS
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Lumex LCT-H320240M57W.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 16 ans
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2009-08-26
Pièces détachées
KYOCERA AVXTCG057QVLBA-G00
TFT Module Normally White-Transmissive 5.7in 320x240Pixels 40-Pin
LCD TFT DISPLAY 5.7" TRANS
KYOCERA AVXTCG057QVLCA-G00
160¡ã,160¡ã 320 x 240 (QVGA) RGB, TFT - Color 5.7in , 115.2mm 86.4mm LED - 144mm*104.8mm*13mm
LCD DISPLAY, 320X240, 149X109X9.9, TRANSMISSIVE, 24-BIT RGB, TFT DISPLAY SERIES
LCD TFT RESISITVE, 320X240, TRANSMISSIVE, 16-BIT PARALLEL, TFT DISPLAYS SERIES
LCD TFT RESISITVE, 320X240, TRANSMISSIVE, 8-BIT PARALLEL, TFT DISPLAYS SERIES
Descriptions
Descriptions de Lumex LCT-H320240M57W fournies par ses distributeurs.
Graphic Dot Matrix LCD Display, White LED
5.7 inch 320 x 240 Digital Landscape Active Matrix Full Color TFT Panel
5.7in TFT 120x360Pixels LED Backlight -20C to 70C 4-Pin
Active Matrix Full Color Tft Display; Display Size:5.7"; Resolution:320 X 240; Vga Size:Qvga; Display Orientation:Landscape; Display Appearance:Rgb; Logic Voltage:3.3V; Interface Type:Rgb; Display Brightness:-; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Lumex LCT-H320240M57W