Littelfuse SRP1-CBAZL-025NW-N
Solid State Relay, 25A/90 - 280Vac/Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBAZL-025NW-N
Tendance sur 3 mois:
-8.16%
Chaîne d'approvisionnement
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2024-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Littelfuse SRP1-CBAZL-025NW-N fournies par ses distributeurs.
SRP1-CB Series 280 VAC 25 A SPST-NO (1 Form A) Zero Cross Solid-State Relay
SSR Panel, 1x25A/240VAC ZC, AC in, IP00