Littelfuse LA050URD33TTI2500
Electric Fuse, Very Fast Blow, 2500A, 500VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Obsolete
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 13 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Electric Fuse, Very Fast Blow, 2000A, 600VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1800A, 650VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Electric Fuse, Time Delay Blow, 2000A, 600VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Descriptions
Descriptions de Littelfuse LA050URD33TTI2500 fournies par ses distributeurs.
Semi Conductor Fuse 500Vac 2500A/Box |Littelfuse LA050URD33TTI2500
FUSE - SEMI 500V N. AM SQR BDY