Littelfuse KLKD01.5H
Electric Fuse, Fast Blow, 1.5A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse KLKD01.5H.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 3 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Fuses Unlimited
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-05-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Pièces détachées
Bussmann by Eaton High Speed Semiconductor Fuse; 16A; 600VAC/700VDC
Eaton16D16
Fuse Neozed Fast Acting 16A 500V Holder Pin 50 X 13.2mm Carton
Littelfuse0505016.MXP
Fuse Miniature Fast Acting 16A 500V Holder Cartridge 6.3 X 32mm Ceramic Bulk CE/cULus
Littelfuse0487016.MXP
Electric Fuse, Fast Blow, 16A, 420VAC, 420VDC, 200A (IR), Inline/holder, 5x20mm
506 Series - 3AB 600VDC High Power Cartridge Fuse, 16 A, 600 VDC, RoHS
Eaton16CT
Ceramic Fuse, CT Series, Very Fast Acting, 16A, 690V AC, 200kA at 700V AC, 50kA at 500 V DC
Descriptions
Descriptions de Littelfuse KLKD01.5H fournies par ses distributeurs.
Fus 600Vac/Dc F/A Midget 1.5A/ Bulk |Littelfuse KLKD01.5H
FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC
FUSE -MDGT 600VAC/600VDC FA UL