Littelfuse IXXH50N60C3D1
Igbt 600V 100A 600W TO247AD / Igbt Pt 600 V 100 A 600 W Through Hole TO-247 (ixxh)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse IXXH50N60C3D1.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 13 ans
Datasheet7 pagesIl y a 13 ans
Future Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+241%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-12-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Trans IGBT Chip N-CH 600V 93A 415000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
InfineonIRG4PC60FPBF
600V Fast 1-8 kHz Discrete IGBT in a TO-247AC package, TO247-3, RoHS
LittelfuseIXGH48N60C3
Trans IGBT Chip N-CH 600V 75A 300000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247
Trans IGBT Chip N-CH 600V 100A 3-Pin TO-247AD Tube
Trans IGBT Chip N-CH 600V 110A 446000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
Renesas 600V - 50A - IGBT Application: Inverter
Descriptions
Descriptions de Littelfuse IXXH50N60C3D1 fournies par ses distributeurs.
IXXH Series GenX3 600 V 100 A Flange Mount IGBT - TO-247AD
Planar Series - 600V - 1200V XPT™ (eXtreme-light Punch Through) IGBTs, TO-247, RoHS
Littelfuse SCT
Trans IGBT Chip N-CH 600V 100A 600000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247AD
Insulated Gate Bipolar Transistor, 100A I(C), 600V V(BR)CES, N-Channel, TO-247AD
600W 2.3V withbuilt-indiode 600V 100A TO-247AD 21.46mm
TRANSISTOR, IGBT, 600V, 100A, TO-247AD; Continuous Collector Current:100A; Collector Emitter Saturation Voltage:1.95V; Power Dissipation:600W; Collector Emitter Voltage Max:600V; No. of Pins:3Pins; Operating Temperature