Littelfuse FLNR350.XXID
Electric Fuse, Time Delay Blow, 350A, 250VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse FLNR350.XXID.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2022-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
EatonJJN-400
400A T-Tron T-Class Fuse Current Limiting Fast Acting LIKE BLUE SEA 5121
EatonJJN-450
Electric Fuse, Very Fast Blow, 450A, 300VAC, 160VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLN450.X
Electric Fuse, Fast Blow, 450A, 300VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLN400.X
Electric Fuse, Fast Blow, 400A, 300VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
EatonJJN-350
Electric Fuse, Very Fast Blow, 350A, 300VAC, 160VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseFLNR400.X
Electric Fuse, Time Delay Blow, 400A, 250VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Descriptions
Descriptions de Littelfuse FLNR350.XXID fournies par ses distributeurs.
FUSE, TIME-DELAY, CLASS RK5, 250V AC/125V DC, 350A, IND., FLNR_ID SERIES
Fus 250V T/D Class Rk5 350A Indicating/ Box |Littelfuse FLNR350.XXID
FUSE CRTRDGE 350A 250VAC/125VDC
FUSE - RK5 250VAC/125VDC TD UL