Littelfuse 600R160-RAF
600R Series - 600V POLYFUSE® Lead-Free Radial Leaded Resettable PPTC for Telecom Protection
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 600R160-RAF.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 11 ans
Littelfuse SCT
Arrow Electronics
Fuses Unlimited
DigiKey
Introduction Date2006-06-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-12-31
LTD Date2021-01-31
Pièces détachées
Littelfuse600R160UR
PTC Resettable Fuse 0.16A(hold) 0.32A(trip) 60VDC/600VAC 3A 1W 10s 4Ohm Radial 16 X 6 X 12.6mm Ammo
Littelfuse600R160F
PTC Resettable Fuse 0.16A(hold) 0.32A(trip) 60VDC/600VAC 3A 1W 10s 4Ohm Radial 16 X 6 X 12.6mm Bulk
TE ConnectivityTRF600-160-2
TRF600 Series 250 V 0.16 A Ihold Through Hole Radial PolySwitch Resettable Fuse
TE ConnectivityTRF600-160
PTC Resettable Fuse 0.16A(hold) 0.32A(trip) 250VDC 2.2W 18s 4Ohm Radial 16 X 6 X 10mm Bulk
LittelfuseRF0074-000
PTC Resettable Fuse 0.16A(hold) 0.32A(trip) 250VDC 3A 1.7W 18s 4Ohm Radial 16 X 6 X 10mm T/R
PTC Resettable Fuse 0.16A(hold) 0.32A(trip) 250VDC 3A 1W 7s 4Ohm Radial 16 X 6 X 12.6mm Bulk
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 600R160-RAF fournies par ses distributeurs.
Littelfuse SCT
PTC Resettable Fuse, 4ohm, Through Hole Mount
PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL / Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 160 mA Ih Through Hole Radial, Disc
Resettable Fuses - PPTC PTC 60V/600V.160A POLY TELECOM
PTC 60V/600V POLYFUSE TELECOM .160A / BULK
PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL
PTC - RADIAL TEL 60V/600V .16A
PTC RESETBL 60V/600V .160A RAD