Littelfuse 5.0SMDJ26A-T7
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 26V, RoHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 5.0SMDJ26A-T7.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Future Electronics
Burklin Elektronik
TME
Littelfuse SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.39%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2004-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Littelfuse5KP26A
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 26V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5.0SMDJ30A
5.0SMDJ Series 48.4 V 5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ24A
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 24V, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 26V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
5000 W 33 V Uni Directional Through Hole Transient Voltage Suppressor Diode
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 30V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 5.0SMDJ26A-T7 fournies par ses distributeurs.
Littelfuse SCT
Tvs 5Kw 26V 5%uni Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ26A-T7
5000W 119A 5Ã×A 42.1V 28.9V 26V 31.9V Unidirectional DO-214AB(SMCJ) TVS ROHS