Littelfuse 15KPA20A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 15KPA20A.
TME
Fuses Unlimited
Pièces détachées
Littelfuse15KPA24A
Littelfuse15KPA22A
Littelfuse15KPA17A
BournsSMAJ22A
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
BournsSMBJ20A
TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ18A
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 23.3V 20.6A 600W -55C~150C TJ
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 15KPA20A fournies par ses distributeurs.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 20V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 1500¦ÌA 440.2A 34.3V 22.34V 20V 24.46V Unidirectional Axial TVS ROHS
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:20V; Clamping Voltage Max:34.3V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:22.34V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA20A