Lite-On LTV-3150-L-M
Optocoupler, 1.0A Igbt Gate Drive, 8 Pin , DIP, .4 Pitch
Prix et stock
Pièces détachées
Lite-OnLTV-3150M
LTV-3150 Series 1 Channel Through Hole Optocoupler- DIP-8
ToshibaTLP754(F)
Optocoupler Logic-Out Open Collector DC-IN 1-CH 8-Pin PDIP Magazine
Vishay6N136
6N136 Series Single Channel 15 V 5300 Vrms Transistor Optocoupler - DIP-8
Vishay6N139
OPTOCOUPLER, HIGH SPEED, DIP-8, -55 C, 100 C, -1.8 MV/C (TYP.), 5.0 V (MIN)
Toshiba6N136(F)
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor With Base DC-OUT 8-Pin PDIP
Vishay6N138
6N138 DC INPUT DARLINGTON OUTPUT OPTOCOUPLER, THROUGH HOLE, 8-PIN DIP
Descriptions
Descriptions de Lite-On LTV-3150-L-M fournies par ses distributeurs.