Ledtronics L200-0CW-20D-LL
Single Color LED, Cool White, Water Clear, T-1 3/4, 5mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ledtronics L200-0CW-20D-LL.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+320%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2007-12-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Ledtronics L200-0CW-20D-LL fournies par ses distributeurs.
LED High Efficiency LED
LED Colour coordinates: X = 0.27 / Y = 0.26 Forward voltage: 3.2 V Luminous intensity: 16 cd Operating temperature: -20...+80 °C Case colour: Colourless Housing type: Clear Lens size: 5 mm (T1¾) Light colour: Cool White Technology: InGaN Luminous flux: 3.47 lm Rated on-state current: 20 mA Transmission angle: 15 °