Lattice Semiconductor LA4064V-75TN48E
CPLD LA-ispMACH 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 48-Pin TQFP
IHS
Datasheet71 pagesIl y a 3 ans
Augswan
Factory Futures
Jameco
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2006-04-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Lattice SemiconductorLC4064V-75T48E
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 48-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN44C
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 44-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN44I
YES 44-TQFP 1996 XCR3064XL complex programmable logic device 119MHz 10mm 7.5ns 2.7V~3.6V
CPLD XC9500XL Family 1.6K Gates 72 Macro Cells 125MHz 0.35um (CMOS) Technology 3.3V 44-Pin VTQFP
Descriptions
Descriptions de Lattice Semiconductor LA4064V-75TN48E fournies par ses distributeurs.
YES 48-TQFP 2000 LA4064 complex programmable logic device 168MHz 12mA 7mm 7.5ns
Complex Programmable Logic Devices - CPLDs Auto Grade (AEC-Q100 ) ispMACH4064V
PLD TQFP-48(7x7) Programmable Logic Device (CPLDs/FPGAs) ROHS
EE PLD, 8ns, 64-Cell, CMOS, PQFP48
IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 20QFN
Ispmach 4064V Auto Grade (Aec-Q100); 64Mc; 3.3V; Low I/O Rohs Compliant: Yes |Lattice Semiconductor LA4064V-75TN48E