Laird MULL12060-200
CFCCRnd, | Laird Performance Materials MULL12060-200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird MULL12060-200.
Laird
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-22.42%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2014-10-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Descriptions
Descriptions de Laird MULL12060-200 fournies par ses distributeurs.
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding
Non-Conductive Single Sided MULL Flexible Ferrite Sheet Rectangular RF EMI Flexible Ferrite Sheet 4.724 120.00mm -40C~85C
RF Ferrite Sheet 4.724in x 2.362in
RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362"