Laird MGV06253R3M-10
Surface Mount Power Inductor, Mgv Series, 3.3 H, 20%, Shielded, 0.0516 Ohm, 5 A
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird MGV06253R3M-10.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 6 ans
element14 APAC
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Introduction Date2013-06-06
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 5.6A 0.028Ohm DCR 2726 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 6.5A 0.023Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 5A 0.038Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.9A 0.061Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS8030T3R3MJGJ
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
Descriptions
Descriptions de Laird MGV06253R3M-10 fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, SMD, 2826
Ind Power Shielded 3.3uH 20% 100KHz 5A T/R
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, LRATED
100KHz 13A 5A 3.3¦ÌH 51.6m¦¸ ¡À20% , 7.3mm*6.7mm*2.8mm
INDUCTOR, SHLD, 3.3UH, 5A, 20%
MGV Nonstandard 0.287Lx0.264W 7.30mmx6.70mm 3.3muH
Power Inductors - SMD 3.3uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,LRATED 7.3X6.7X2.5MM
INDUCTOR, 3.3UH, 5A, 20%, SHLD; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 5A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 13A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 7.3mm x 6.7mm x 2.5mm; DC Resistance M