Laird LI0603G121R-10
Ferrite Beads Power Chip 120Ohm 100MHz 700mA 200mOhm DCR 0603 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird LI0603G121R-10.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Mouser
Tendance sur 3 mois:
-31.75%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0051uH, 5.882%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0402
TAIYO YUDENHK10053N6S-T
General Purpose Inductor, 0.0036uH, 8.333%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 2.7nH 0.3nH 100MHz 6Q-Factor Ceramic 500mA 0402 T/R
Multilayer Inductor, 3.3 nH, 0.2 ohm, 6.1 GHz, 800 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
TAIYO YUDENHK10054N3S-T
General Purpose Inductor, 0.0043uH, 6.977%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Multilayer Inductor, 3.9 nH, 0.2 ohm, 5 GHz, 700 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
Descriptions
Descriptions de Laird LI0603G121R-10 fournies par ses distributeurs.
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 120ohms 100MHz .7A Monolithic 0603 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 0603, 700MA, 120 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.20OHM
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 120 ohm, 700 mA, LI Series, 0.2 ohm
FERRITE, BEAD, 1608, 100MHZ, 120R; DC Resistance Max:0.2ohm; DC Current Rating:700mA; Ferrite Case Style:0603 [1608 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:120ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:LI