Laird HZ1806K102R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 1000ohms 0.15ohms 1.5A
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird HZ1806K102R-10.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
IHS
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+8.43%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 1.3A 150mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 3.9nH 0.3nH 100MHz 12Q-Factor Air 450mA 150mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 2.2nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 150mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.068uH 5% 50MHz 65Q-Factor Ceramic 1A 0.2Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0039uH 5% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 0.3A 0.15Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor, Aec-Q200, 2.7Nh, 6Ghz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005S2N7BTD25
Descriptions
Descriptions de Laird HZ1806K102R-10 fournies par ses distributeurs.
Ferrite Bead, 1806 [4516 Metric], 150 Milliohms, 1.5 A, 1 kOhm
EMI Ferrite Chip Bead, 1806, 1000MA, 1000 Ohms @100MHz, DCR Max 0.150Ohm | Laird Performance Materials HZ1806K102R-10
FERRITE, BEAD, 4516, 100MHZ, 1000R; Ferrite Case Style: 1806 [4516 Metric]; Impedance @ 100MHz: 1kohm; DC Current Rating: 1.5A; Product Range: HZ Series; DC Resistance Max: 0.15ohm; Impedance Tolerance: -; Automotive Qualifica