Laird HI2220R151R-10
Ferrite Beads High Current Chip Bead 150Ohm 25% 100MHz 5A 2220 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird HI2220R151R-10.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-82.28%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.2A 15mOhm DCR Embossed Carrier T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 6.5A 0.015Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 5.3A 0.015Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.015Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.8uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 5.5A 0.015Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.1A 0.015Ohm DCR 4040 T/R
Descriptions
Descriptions de Laird HI2220R151R-10 fournies par ses distributeurs.
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 150ohms 100MHz 5A Monolithic 2220 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 2220, 5000MA, 150 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.0150OHM
Ferrite Bead, 2220 [5550 Metric], 150 ohm, 5 A, HI Series, 0.015 ohm
FERRITE, BEAD, 5620, 100MHZ, 150R; DC Resistance Max:0.015ohm; DC Current Rating:5A; Ferrite Case Style:2220 [5550 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:150ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:HI