Laird HFB143064-300
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 270ohms 300MHz 6.35mm Inside Dia.
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird HFB143064-300.
Laird
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+36.55%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 242ohms 300MHz 6.99mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 258ohms 300MHz 4.88mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 205ohms 300MHz 10.16mm Inside Dia.
Descriptions
Descriptions de Laird HFB143064-300 fournies par ses distributeurs.
Ferrite Core, Cylindrical, 315 Ohm, 28.58 mm Length, 6.35 mm ID, 14.27 mm OD
High Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
High Frequency Ferrite Core 270Ohm @ 300MHz 6.4mm
FERRITE 101 OHM HINGED 52MM X 1.