Laird CM5441Z101B-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 100ohms 100MHz 75A 1 Choke, Thru-hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird CM5441Z101B-10.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Sager Electronics
element14 APAC
Factory Futures
Tendance sur 3 mois:
+74.55%
Descriptions
Descriptions de Laird CM5441Z101B-10 fournies par ses distributeurs.
Power Line Common Mode Chokes For High Frequency
220V 50V 75A 2 3.3mH 100¦¸@ 100MHz 300¦Ì¦¸ 5441 , 13.72mm*10.41mm*10.77mm
Cmchokebb,1Ck,5441,Th,W100x75000x0.0003 Rohs Compliant: Yes
Data Line Filter, 2 Function(s), 75A, 4 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 100R; Product Range:(Not Available); Impedance:100ohm; Rated Current:75A; Case Dimensions:13.72mm x 10.41mm x 10.52mm; DC Current Max:75A; DC Resistance Max:0.0003ohm; Filter Case:5441; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:100ohm; Inductor Case Style:5441