Laird CM5022R800R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 80ohms 100MHz 5A 4 Chokes, SMD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird CM5022R800R-10.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Laird
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Pièces détachées
FIXED IND 6.8UH 6.4A 23MOHM SMD
Ind Power Wirewound 6.8uH 20% 4339 Emboss T/R
Ind Common Mode Choke Molded Wirewound 190 Ohm 100MHz 5A 2020 Embossed T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 5.5A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 6A 0.02Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 470nH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Descriptions
Descriptions de Laird CM5022R800R-10 fournies par ses distributeurs.
Choke, Common Mode, 80 ohm, 5 A, 12.57mm x 5.72mm x 4.32mm
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
30V 5A 8 80¦¸@ 100MHz 20m¦¸ , 12.57mm*6.73mm*5mm
Data Line Filter, 8 Function(s), 5A
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 80R; Product Range:(Not Available); Impedance:80ohm; Rated Current:5A; Case Dimensions:12.57mm x 5.72mm x 4.32mm; DC Current Max:5A; DC Resistance Max:0.2ohm; Filter Case:5022; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:80ohm; Inductor Case Style:5022; No. of Pins:16