Laird CM4545Z131R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 130ohms 100MHz 20A 1 Choke, SMD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird CM4545Z131R-10.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Laird
element14 APAC
Sager Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-46.81%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
DLP Series 130 Ohm 120 mA 1.1 Ohm SMT Common Mode Choke Coil
Common Mode Chokes Quad 120Ohm 100MHz 120mA 2Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Quad 160Ohm 100MHz 100mA 2.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
ACM Series 0805 120 Ohm 0.37 A 0.22 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms 100 MHz 370mA DCR 220mOhm
Descriptions
Descriptions de Laird CM4545Z131R-10 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Quad 130Ohm 100MHz 10A 10mOhm DCR SMD T/R
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
285V 10A 4 130¦¸@ 100MHz 10m¦¸ , 14.1mm*11.38mm*10.16mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 130R; Product Range:(Not Available); Impedance:130ohm; Rated Current:10A; Case Dimensions:11.38mm x 11.38mm x 9.32mm; DC Current Max:10A; DC Resistance Max:0.1ohm; Filter Case:4545; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:130ohm; Inductor Case Style:4545
Data Line Filter, 4 Function(s), 10A, 4 Pin(s)