Laird CM3440Z171B-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 170ohms 100MHz 20A 1 Choke, Thru-hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird CM3440Z171B-10.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 7 ans
Datasheet2 pagesIl y a 20 ans
Laird
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.75%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-28
Pièces détachées
Murata30201AC
Inductor Power Unshielded Wirewound 0.191uH 20% 1MHz 22A 0.00035Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4241
Murata Power Solutions36401C
Inductor Power Wirewound 0.4uH 25% 14.5A 0.004Ohm DCR 2525 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 15A 0.0038Ohm DCR T/R
Inductor Power Molded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 18A 0.0041Ohm DCR T/R
Inductor Power Molded Wirewound 0.56uH 20% 17A 0.005Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Laird CM3440Z171B-10 fournies par ses distributeurs.
Power Line Common Mode Chokes For High Frequency
20A 2 170¦¸@ 100MHz 1m¦¸ 3440 , 10.03mm*8.51mm*12.9mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 20A, 4 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 170R; Product Range:(Not Available); Impedance:170ohm; Rated Current:20A; Case Dimensions:8.51mm x 10.03mm x 9.32mm; DC Current Max:20A; DC Resistance Max:0.0001ohm; Filter Case:3440; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:202ohm; Inductor Case Style:3440