Laird CM3421Y600R-10
Common Mode Chokes Dual 60Ohm 100MHz 15A 0.00075Ohm DCR SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird CM3421Y600R-10.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Sager Electronics
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+214%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Inductor Power Molded Wirewound 0.56uH 20% 17A 0.005Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 15A 0.0038Ohm DCR T/R
Inductor Power Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 12A 0.009Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Laird CM3421Y600R-10 fournies par ses distributeurs.
COMMON MODE SURFACE MOUNT, 15A, 60 OHMS AT 100MHZ, 0.0008OHM
Choke, Common Mode, 60 Ohm, 15 A, 8.68mm x 5.6mm x 2.85mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 60R; Product Range:(Not Available); Impedance:60ohm; Rated Current:15A; Case Dimensions:5.6mm x 2.85mm x 8.68mm; DC Current Max:15A; DC Resistance Max:0.00075ohm; Filter Case:3421; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:60ohm; Inductor Case Style:3421