Laird CM3032V201R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 200ohms 100MHz 8A 2 Chokes, SMD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird CM3032V201R-10.
Laird
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
IHS
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.63%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN / Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 100MHz 6A 0.009Ohm DCR 1806 T/R
FIXED IND 1.5UH 10A 12 MOHM SMD / 1.5 µH Shielded Molded Inductor 10 A 12mOhm Max Nonstandard
TAIYO YUDENNS10155T1R5NNV
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 8.39A 0.0072Ohm DCR Automotive T/R
API Delevan4590R-392K
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 6.5A 0.009Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 1uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 7.5A 0.007Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Laird CM3032V201R-10 fournies par ses distributeurs.
Choke, Common Mode, 200 ohm, 8 A, 7.62mm x 8.13mm x 9.45mm
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
Cmchokebb,2Ck,3032,Sm,W200x8000x0.0100 Rohs Compliant: Yes
30V 8A 4 200¦¸@ 100MHz 10m¦¸ , 10.92mm*7.62mm*10.08mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 200R; Product Range:(Not Available); Impedance:200ohm; Rated Current:8A; Case Dimensions:7.62mm x 8.13mm x 9.45mm; DC Current Max:8A; DC Resistance Max:0.1ohm; Filter Case:3032; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:210ohm; Inductor Case Style:3032
Ferrite Chip, 4 Function(s), 75V, 8A