Laird CM2722R151R-10
Choke, Common Mode, 22 Series, 150 ohm, 5 A, 6.99mm x 5.72mm x 7.62mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird CM2722R151R-10.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Laird
element14 APAC
Sager Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1.78%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Ind Common Mode Choke Molded Wirewound 190 Ohm 100MHz 5A 2020 Embossed T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 6A 0.02Ohm DCR T/R
BL02 Series Ø 2.3 x 6.5 mm 6 A Radial Lead Through Hole Ferrite Bead Inductor
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1MHz Ferrite 5.8A 0.02Ohm DCR Automotive T/R
Murata Power Solutions36232C
Inductor Power Wirewound 2.3uH 25% 6A 0.02Ohm DCR 2525 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 5.3A 0.02Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Laird CM2722R151R-10 fournies par ses distributeurs.
EMI Filter Beads, Chips & Arrays 150ohms 100MHz 5A 2 Chokes SMD
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
30V 5A 4 150¦¸@ 100MHz 20m¦¸ , 6.99mm*6.73mm*8.4mm
Data Line Filter, 4 Function(s), 5A, 8 Pin(s)
CMCHOKEBB,2CK,2722,SM, W,150X5000X0.0200
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 150R; Product Range:LAIRD TECHNOLOGIES - 22 Series; Impedance:150ohm; Rated Current:5A; Case Dimensions:6.99mm x 5.72mm x 7.62mm; DC Current Max:5A; DC Resistance Max:0.2ohm; Filter Case:2722; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:150ohm; Inductor Case Style:2722; No. of Pins:8