Laird CM2545X171R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 170ohms 100MHz 10A 1 Choke, SMD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird CM2545X171R-10.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Laird
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.20%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
PanasonicEXC24CE201U
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 0.13A 2.7Ohm DCR SMD T/R
DLP Series 1206 220 Ohm 100 mA 2.5 Ohm DCR 16 V SMT Common Mode Choke
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 110mA 3.1Ohm DCR SMD Embossed T/R
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Descriptions
Descriptions de Laird CM2545X171R-10 fournies par ses distributeurs.
Choke, Common Mode, 170 ohm, 10 A, 11.38mm x 6.3mm x 9.32mm
Common Mode Chokes Dual 170Ohm 100MHz 10A 10mOhm DCR SMD T/R
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
Cmchokebb,1Ck,2545,Th,W170x10000x0.0100 Rohs Compliant: Yes
285V 10A 2 170¦¸@ 100MHz 10m¦¸ 2545 , 11.38mm*6.3mm*10.16mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 10A, 4 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 170R; Product Range:(Not Available); Impedance:170ohm; Rated Current:10A; Case Dimensions:11.38mm x 6.3mm x 9.32mm; DC Current Max:10A; DC Resistance Max:0.01ohm; Filter Case:2824; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:170ohm; Inductor Case Style:2824