Laird 28B0500-300
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 118ohms 100MHz 7.92mm Inside Dia.
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird 28B0500-300.
Laird
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
Tendance sur 3 mois:
-20.17%
Pièces détachées
Inductor Power Wirewound 22000uH 10% 79.6KHz 60Q-Factor Ferrite 0.025A 92Ohm DCR RDL Bag
TAIYO YUDENLHL08TB273J
Ind Power 27mH 5% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 42mA RDL Ammo Pack
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 8.2mH 5% 252KHz 30Q-Factor Ferrite 28mA 125Ohm DCR 2220 T/R
TAIYO YUDENLHL08TB333J
Ind Power 33mH 5% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 40mA RDL Ammo Pack
Ind Power Wirewound 10mH 5% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 27mA T/R
Inductor Power Wirewound 8.2mH 5% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 30mA T/R
Descriptions
Descriptions de Laird 28B0500-300 fournies par ses distributeurs.
Ferrite Core, Cylindrical, 118 Ohm, 12.7 mm Length, 7.92 mm ID, 12.7 mm OD
FERRITE CORE 118 OHM SOLID / Solid Free Hanging Ferrite Core 118Ohm @ 100MHz ID 0.312" Dia (7.92mm) OD 0.500" Dia (12.70mm) Length 0.500" (12.70mm)