Laird 28B0157-100
Ferrite Core, Cylindrical, 121 Ohm, 10 mm Length, 2 mm ID, 4 mm OD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Laird 28B0157-100.
Laird
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+150%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Descriptions
Descriptions de Laird 28B0157-100 fournies par ses distributeurs.
EMI FERRITE CYLINDRICAL CORE, ID .079IN, 121 OHMS @100MHZ, BROADBAND
Broadband EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Ferrite Core Broadband Solid Core 28-Material
FERRITE CORE 121 OHM SOLID 2MM