KYOCERA AVX CX5032GA08000H0PST02
Parallel - Fundamental Quartz Crystal
Obsolete
Page du fabricant
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.80
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-06-30
LTD Date2023-03-31
Pièces détachées
Crystal 8MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 8MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 8MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-80-18-10X
Crystal 8MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-80-18-10
Crystal 8MHz 18pF 2-Pin Radial Leaded
Crystal 7.3728MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX CX5032GA08000H0PST02 fournies par ses distributeurs.
Crystal 8MHz 2-Pin CSMD T/R
CRYSTAL UNIT, 5.0X3.2X1.30MM SIZ
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
8.0000 MHZ CRYSTAL UNIT