KYOCERA AVX W4L14Z473MAT1S
Array/Network Capacitor, 4V, X7S, 0.047uF, Surface Mount, CHIP-8
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX W4L14Z473MAT1S.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2011-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX W4L14Z473MAT1S fournies par ses distributeurs.
Idc Cmap/Tape/Reel, 7 Inch Plastic Embossed Tape Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx W4L14Z473MAT1S
ADVANCE PRODUCT IDC CMAP TAPE/REEL
CAP CER 0.047UF 4V X7S 0306