KYOCERA AVX W3L1YC474MAT3A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX W3L1YC474MAT3A.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Datasheet2 pagesIl y a 20 ans
_legacy Avnet
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0612 / 0.47 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 0612
16V 470nF X7R 卤20% 0612 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
16V 470nF X5R 卤20% Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
PanasonicECPU1C474MA5
1206 (3216Metric) FILM CAPACITOR ECP-U(A) 16V 0.47muF ±20% 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Yageo GroupT491B474K035AT
Cap Tant Solid 0.47uF 35V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 8 Ohm 125C T/R
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX W3L1YC474MAT3A fournies par ses distributeurs.
Cap IDC Low Inductance 0.47uF 16V 20% SMD 0612 125°C T/R
IDT CAP 0612 0.47UF 16V 20%