KYOCERA AVX W3A4YC471MAT2A
Array/Network Capacitor, 16V, X7R, 0.00047uF, Surface Mount, CHIP8
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX W3A4YC471MAT2A.
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX W3A4YC471MAT2A fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic Array 470pF 100V 20% SMD 4 Capacitor T/R