KYOCERA AVX W3A45C473MAT2A
Cap Ceramic Array 0.047uF 50V X7R 20% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX W3A45C473MAT2A.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Farnell
_legacy Avnet
Newark
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
KYOCERA AVXW3A43C473MAT2A
Cap Ceramic Array 0.047uF 25V X7R 20% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Cap Ceramic Array 0.047uF 25V X7R 20% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 0.047uF 16V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R
Cap Ceramic Array 0.047uF 25V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C Automotive T/R
KYOCERA AVXW3A43C473KAT2A
Cap Ceramic Array 0.047uF 25V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Yageo GroupC1632C473K4RACTU
1632 SMD Ceramic Capacitor Array 16volts 47000pF X7R 10%
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX W3A45C473MAT2A fournies par ses distributeurs.
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.047uF, Surface Mount, DIP8
0612/0805/1206 Feedthru Ceramic Capacitors 0612 50V .047uF 20%
0612 ARRAY/NETWORK CAPACITOR capacitor array 50V 47nF 20% 15% ppm/C
Ceramic Capacitor Array; Capacitor Type:Chip Array; Capacitance:0.047µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:50VDC; Capacitor Dielectric Type:Multilayer Ceramic; Package/Case:0612; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: Yes