KYOCERA AVX W3A41C222MAT2A
Array/Network Capacitor, 100V, X7R, 0.002uF, Surface Mount, DIP8
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX W3A41C222MAT2A.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V X7R 20% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V JB 20% 0805 SMD 4 Capacitor 85°C Punched Paper T/R
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V JB 20% 1206 SMD 4 Capacitor 85°C Blister Plastic T/R
Cap Ceramic Array 0.0022uF 200V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C Automotive T/R
Yageo GroupCA064C222K5RACTU
Capacitor Array, 2200 Pf, 10%, 4, 50 V, 0612 [1632 Metric], Smd Rohs Compliant: Yes
Yageo GroupC1632C222K5RACTU
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX W3A41C222MAT2A fournies par ses distributeurs.
CAP ARRAY 2200PF 100V X7R 0612