KYOCERA AVX VG181245U900DP
TVS Varistor, 35 VAC, 45 VDC, TransGuard, 90 V, 1812 [4532 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX VG181245U900DP.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 4 ans
Future Electronics
Newark
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-25.46%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2017-01-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
VARISTOR 56V 500A 1812 / 56 V 500 A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
Var MOV 40VAC/56VDC 500A 68V 1812 SMD T/R