KYOCERA AVX VC121060J121RP
TVS Varistor, 42 VAC, 60 VDC, TransGuard, 120 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX VC121060J121RP.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 4 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Future Electronics
HQonline
Mouser
Tendance sur 3 mois:
-20.77%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2000-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LittelfuseV60MLA1210H
MLA Series 1210 60 V 50 V RMS 2.5 V Clamp 250 A 230 pF SMT Metal Oxide Varistor