KYOCERA AVX VC020105T330WP
TVS Varistor, 4 VAC, 5.6 VDC, 35 V, 0201 [0603 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX VC020105T330WP.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Newark
element14 APAC
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
KYOCERA AVXFLX0005WP
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, 45 V, 0402 [1005 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX VC020105T330WP fournies par ses distributeurs.
Var 4VAC/5.6VDC 4A 15.6V 0201 SMD T/R
VARISTOR; CAP 33PF;SMD TRANSIENT VOLTAGE; VOL-RTG 5.6V;MINIATURE MLV
Varistor, 0.01J, Surface Mount
VARISTOR, 0201, 33PF; Series:VC; Suppressor Type:Varistor; Max Transient Energy 10/1000µs:0.01J; Voltage Rating DC:5.6V; Voltage Rating AC:4V; Capacitance:33pF; Case Style:0201; External Depth:0.3mm; External Length / Height:0.3mm; ;RoHS Compliant: Yes
VARISTOR, 0201, 33PF; Series:VC; Varistor Type:Multilayer Varistor (MLV); Peak Surge Current @ 8/20µS:4A; Varistor Case:0201; Clamping Voltage Vc Max:35V; Peak Energy (10/1000uS):0.01J; Voltage Rating VDC:5.6V; Voltage Rating VAC:4V; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Breakdown Voltage Max:15.6V; Breakover Voltage Min:10V; Capacitance:33pF; Clamping Voltage:35V; Clamping Voltage @ 8/20µs Max:35V; External Depth:0.3mm; External Length / Height:0.3mm; External Width:0.6mm; Nom Operating Voltage:5.6V; Operating Temperature Max:125°C; Operating Temperature Min:-55°C; Package / Case:0201; Peak Pulse Current IPP @ 8/20µs:4A; Suppressor Type:Varistor; Surge Current:1A; Termination Type:SMD; Test Current:1A