KYOCERA AVX LP0805A2442ASTR
LP Series 2442 MHz 84 MHz Bw 30 / 20 dB Att. Thin Film Harmonic Low Pass Filter
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX LP0805A2442ASTR.
Future Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 10 ans
_legacy Avnet
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2001-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX LP0805A2442ASTR fournies par ses distributeurs.
RF Filter Low Pass 2400MHz to 2484MHz 0.4dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 Automotive T/R
0.3dB 2.442GHz 84MHz 0805 2.03mm*1.55mm*1.12mm
RF FILTER LOW PASS 2.442GHZ 0805
Electromechanical Filter Thin-Film Low Pass Filter
Low Pass Filter, 2442MHz, 4 Pin(s)