KYOCERA AVX DB0805A0880ASTR
Baluns Transformer, Smd, 850 Mhz, 910 Mhz, 0.35 Db, 0805 Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX DB0805A0880ASTR.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 2 ans
Newark
element14 APAC
Future Electronics
Farnell
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX DB0805A0880ASTR fournies par ses distributeurs.
CP0805 Series 880 MHz 0805 Surface Mount Thin-Film Directional Coupler
90 Degree Hybrid Coupler, 850MHz Min, 910MHz Max, 0.35dB Insertion Loss-Max