KYOCERA AVX 08055C333K4T2A
0805 33 nF 50 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX 08055C333K4T2A.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Upverter
Newark
TME
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-68.81%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2004-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
50V 33nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX08053C333KAT2A
0805 33 nF 25 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.033uF, Surface Mount, 0805
Samsung Electro-MechanicsCL21B333KBANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.033 uF, 50 V, ± 10%, X7R, 0805 [2012 Metric]
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX 08055C333K4T2A fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.033uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125C Automotive T/R
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 0.033muF 卤10% X7R
Automotive Ceramic Chip Capacitors 0805 0.033uF 50volts X7R 10%