Kycon SMPX-44LCC-N
IC & Component Sockets 44P SMT SOCKET NON POLARIZED
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Kycon SMPX-44LCC-N.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
Sager Electronics
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2009-08-04
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-05-29
Pièces détachées
1.27mm Pitch Female PLCC Socket, 44 Way SMT, Tin over Nickel Plated Contacts
PLCC Fine Pitch Sockets 44P PLCC SOCKET SMT W/LOCATION POSTS
IC SOCKET 44CNTS 0.05IN. PHOSPHORBRONZE TIN OVER NICKEL PACKAGED TUBE-LOOSE
TE Connectivity822499-1
PLCC SOCKET SMT 44 POS 250V 1A
TE Connectivity822516-1
IC Socket, PLCC44, 44 Contact(s), 1.27mm Term Pitch, Surface Mount
Conn PLCC Socket SKT 44 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube