KOA Speer WK73S3ATTE1R20F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1.2ohm, 1.3416V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S3ATTE1R20F.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.2Ohms 2W
RES SMD 1.27 OHM 2W 2512 WIDE
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.13Ohm 2W
RCL Series 1225 1.2 Ohm 2 W ±5 % 200 ppm/K Surface Mount Thick Film Resistor
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S3ATTE1R20F fournies par ses distributeurs.
RES 1.2 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 1.2R