KOA Speer WK73S2BTTDR16J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.16ohm, 0.3464V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer WK73S2BTTDR16J.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-B2CFR16V
Res Thick Film 0612 0.16 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer WK73S2BTTDR16J fournies par ses distributeurs.
RES 160M OHM 5% 3/4W 1206
RES 160 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 0.16R
.16 OHM 5% 3/4W